Sraunus — Night Music 04 Live Cover Art

— Night Music 04 Live

Released 15 July 2010 on Night Music / NM005

About 'Night Music 04 Live'

Pagaliau ir mūsuose atėjo tikra vasara. Dažnas iš mūsų iškeičia kasdienius darbus į maudynes prie ežero ir poilsį, kurio laukėme ištisus metus. Nors kartais ir skundžiamės, jog per karšta, per tvanku, kiekvienas turėtume pripažinti, jog ši vasara iš ties puiki. Dauguma žmonių randa laiko papramogauti, pasilinksminti. Vos ne kiekvieną savaitę mus kviečia festivaliai, kitokie muzikiniai – poilsiniai renginiai. O kokios linksmybės be muzikos, kuri priverčia tvinkčioti kiekvieną galvos neuroną, smarkiau plakti širdį ir su draugų kompanija šokti iki ryto? Linksmybės ir muzika sieja stiprus simbiotinis ryšys. Tai neatskiriama.

Vasariška muzika rūpinamės ir mes. Pristatome miksą iš mūsų serijos, kurios manyčiau pristatinėti jau nebereikia. Svarbiausia tai, iš ko ji susideda. O tai paprasta – įdomus ir talentingas atlikėjas + jo gyvai įrašytas arba paprastas miksas.

Ketvirtąjį Night Music live miksą įrašė vienas garsiausių lietuviškos ambient/dub techno muzikos kūrėjas Sraunus.Po šiuo pseudonimu slypi Paulius Markutis. Ne naujokai lietuviškos elektronikos erdvėje turbūt žino, jog kažkada trumpai Pauliaus projektas turėjo kitą pavadinimą – Vamzdys. O po šiuo vardu 2007 metais buvo išleistas North EP.Nightmusic.lt savo apžvalgose yra pristatę Sraunaus Dubai EP. Todėl džiaugėmės, jog prie atlikėjo populiarinimo ir mes esame šiek tiek prisidėję.

NM04 – įdomus ir išskirtinis darbas. Girdėsite daug banguojančio ir raminančio ambient, lėto, tingaus dub techno. Jus sups paslaptinga atmosfera su field recordings, experimental garsais. Mikso pradžia rami, siūbuojanti, neskubanti įtraukti į šokinius ritmus. Visgi, įpusėjus įrašą ausis pasiekia stipresnio dub techno linijos, todėl norą klausytis ištempus ausis turėtų pakeisti noras judėti. Pabaiga persipynusi su stipriu beat, abstrakčiais, neaiškiais ir gal net psichodeliniais garsais. Turiu pripažinti – Sraunus miksas šokių aikštelėje ažiotažo galbūt ir nesukeltų, tačiau priverstų įdėmiau įsiklausyti ir suteiktu daugiau malonumo ausims nei kojoms.

Kūrinių sąrašo neišvysite. Šis live įrašytas iš demo kūrinių, todėl mes jums nepateikiame daugiau informacijos apie tai.

Mums teikia džiaugsmo tai, jog Night Music serija tapo populiaria, o jos miksai gerai įvertinti ir klausomi. Žadame nesikeisti ir džiaugėmės gera vasara su dar geresne muzika.

Nightmusic.lt

ARTIST : Sraunus
TITLE : Night Music 04 live
LABEL: Nightmusic.lt
CATALOGUE : NM05
GENRE: Electronic
STYLE : Ambient / Dub Techno
LENGHT : 57:12 min:sek
BITRATE : 320 kbps / 44.1 kHz / Full Stereo
SIZE : 130 MB
COVER & DESIGN BY Jazzyzy
RELEASE DATE : 2010

Reviews on Sraunus — Night Music 04 Live

no review yet